Tuesday, February 26, 2013

Elena qellon Marselin me Shpull me pas e puthe ( Video )

Elena banorja me e vogel ne Big Brother Albania 6 ne debat e siper mbrem ne oret e vona qellon Marselin me shpull , me pas e puthe dhe e perqafon per ta qetsuar Marselin .

( Shikoni Videon Per me Shume )